150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz!

“Yaşamaya zaman ayırın, zira zaman bunun için yaratılmıştır” demiş William Shakespeare.

2014 yılından beri otel tekstili konusunda ihracatın öncülerinden olan firmamız, 2020 yılında “pratik yaşam”, “doğallık” ve “minimal yaşamdan” ilham alarak birbirinden renkli ev tekstil koleksiyonu için hazırlıklarına başlamıştır.

Romanesque Tekstil günümüz yoğun iş ve yaşam temposunda kendinize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmanıza olanak sağlamak amacıyla yatak odalarınızda pratik kullanım özelliği sunan, ütü gerektirmeyen günümüzün moda renkleriyle geleneksel kültürümüzde bulunan modelleri harmanlayarak oluşturduğu minimalist tasarımlarıyla ev tekstil ürünlerinde yeni bir moda akımı başlatmayı hedeflemektedir.

Geleneksel kültürümüzün en eski kumaşlarından olan “müslin” uzun yıllardır bebek ve çocuk ürünlerinin vazgeçilmezi olmuştur. Bunun sebeplerini incelediğimizde en belirgin özelliği yumuşaklık, sağlamlık, anti alerjik yapısı, kırışmaması ve kumaş dokusunun modern tasarımlarla çok farklı modeller sunmasıdır. 

Romanesque özeni ve kalitesiyle hazırlanan kumaşlar dayanıklılığı ve güzelliği ile sizi cezbedecek. Natürel tonları, zamansız estetik anlayışı ve zarif tasarımları ile yatak odanıza ayrıcalıklı bir kişilik kazandıracak. 
Hafiflik, şıklık ve zarafetle birlikte Ege esintilerini evinize getirecek olan ürünlerimiz; beklentilerinizin çok üstünde olmayı hedefledi.

Yeni çağın trend kumaşlarından olan “seersucker” diğer adıyla “gofre” kumaşlarla hazırlanan nevresim setleri de yine ütü gerektirmeyen, pratik ve modern yapısıyla yatak odalarınızda yenilikçi tasarımlar oluşturacaktır.

Dantellerle süslenen, ve sade ama zamansız bir tarz yakalamak isteyenler için düğmeli müslin nevresim takımları ve yumuşacık yatak örtüleriyle artık zevkinizi evinize yansıtabileceksiniz.
Zamanın eskitemediği bir diğer kumaşımız “percal” nevresim setleri de klasik yatak odalarının vazgeçilmezleri olarak yerini almayı hedeflemektedir.

Biz takım olan her şeyi çok seviyoruz! Ve bu sebeple hazırladığımız havlu koleksiyonumuz da nevresim setlerimizle takım olarak hazırlanmış her renk banyo için uygun, yüksek emicilik ve yumuşacık bir dokunuş sunmaktadır. Yenilikçi boyama teknikleri olan stone dye, taşlama ve batik yöntemleri kullanılarak renklendirilmişlerdir.  

Bu yenilikçi koleksiyonumuzu her biri konusunda uzman ve işini aşkla yapan ve çoğunluğu kadınlardan oluşan bir ekip tarafından hazırladık ve beğeninize sunduk.  

Bunu yaparken de kadınlara destek olmayı unutmadık, alacağınız nevresim setlerinin paketlemesi için tasarlanan keselerimiz “Yakaköy Kadın Dayanışma Derneği“ tarafından hazırlanmıştır ve aldığınız her bir Romanesque ürünüyle siz de kadın iş gücüne destek olacaksınız. 

Instagram image Instagram image Instagram image Instagram image Instagram image Instagram image Instagram image
instagram'da bizi takip edin!

@rmnsqstore